Since the 15th August 2012
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
CZ SK Lionhearts

CZ SK Lionhearts - Registrační podmínky


Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.
1. Uživatelské jméno musí být stejné jako v RS.

2. Jsou zakázány odkazy na stránky s obsahem pornografického materiálu, viry atd..

3. Příspěvky obsahující rasistické projevy a jiného podobného druhu budou mazány a uživatel bude odměněn BANem bez diskuze, žádné varováni, žádná druhá šance.

4. Příspěvky obsahující vulgární slova, nadávky vůči druhým, vyvolávání hádek, nesmyslné vzkazy, zbytečné příspěvky (zvané SPAM, příklad: LOL, OMG atd...) atd.. bude uživatel odměněn VAROVÁNÍM nebo BANEM dle závažnosti svého činu. O závažnosti rozhoduje moderátor.

5. Název příspěvku, musí být zřetelné o co jde v daném příspěvku. Názvy typu: koukněte sem!, LOOOL atd.. budou mazány.

6. Zakázány jsou všechny formy inzerce/reklam na jiný konkurenční web, osobní web, klanový web a osobní inzerci. Odkaz na osobní web můžete mít v podpise pokud to není scamweb nebo web porušující zákony ČR a pravidla. Výjimky:: youtube.com, CS rune forum

7. Je zakázáno používat v podpise nadměrně velký obrázek, nebo používání šílených barev textu v podpise a v příspěvku.

8. Každý může mít jen 1 účet, pokud se zjistí, že jeden člověk má dva účty, oba mu budou zmrazeny. Pokud chcete změnit svůj nick, nezakládejte nový účet, ale kontaktujte vedení klanu s žádostí o změnu.

9. Na tomto fóru platí také pravidla stanovená JAGEX, pokud některý z uživatelů poruší pravidla JAGEXu, třeba nabízení prodeje postav nebo prodáváni RS gold za reálné peníze, bude jeho účet zmrazen a uživatel dostane BAN.